1-Yoga’ya Yeni Başlıyorum

Doctor Yoga

Yogaya Yeni Başlıyorum


     Yoga’ya rahat ve kolay bir başlangıç arıyorsan doğru yerdesin. Daha önce hiç yoga yapmadıysan ve temel duruşları öğrenerek pratiğini sağlam bir zemin üstüne kurmak istiyorsan ‘Yogaya Yeni Başlıyorum’ serisi tam sana göre! Bu derslerde hem temel duruşların duracağız. Böylece pratiğinde ilerleyebilmek için gereken temel bilgileri rahatlıkla edineceksin.

Yoga'nın temelleri üzerine çalışacağımız 4 derslik bu seriyle; güçlenecek, esneyecek, beden farkındalığını geliştireceksin. Dersleri pratik ettikçe yoganın saymakla bitmeyen faydalarını kendi bedeninde de gözlemlemeye başlayacaksın.

Bu dersleri kolaylıkla ve rahatça yapabilirsin fakat ilk günlerde bazı duruşlarda zorlanman gayet doğal. Bedenin sınırlarını keşfedebilmek ve pratikte ilerleyebilmek için bunları sabırla ve çabayla yapman gerekiyor. İstikrarlı biçimde bu dersleri yapmaya devam eettiğinde, zamanla hem duruşları yapmanın kolaylaştığını hem de bedeninin ve düşüncelerinin dönüşümünü sen de göreceksin.

Bu dersleri haftada 2-3 kez dersleri sırayla ve tekrarlayarak başlayabilir, ihtiyacına göre sıklığı artırabilirsin.
Her gün 1 dersi sırayla yapabilirsin.
Eğer dersler çok rahat gelirse birkaç dersi üst üste yapabilirsin.


Bu seriler artık senin için çok kolay gelip, daha da ilerlemek istersen “Evde Yoga Başlangıç” serisi derslerine geçebilirsin.

Bu yüzden haydi gel matın önüne, başlayalım!

Yogaya Yeni Başlıyorum Serisi